Len tak

Len tak | Hm....

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
lentaky
Hm... kto by mu neveril, veď nie je zákerný!
 
| 29.3.2022 10:33

Chcel by som vedieť či mu fakt v deň volieb dôverovalo až 25% zúčastnených voličov. Nejak sa mi to nechce veriť.


Alt
Alt | 29.3.2022 10:37

Ale ved on ziadne zabomysie vojny nikdy neviedol. To Sulik ...


Len tak
Len tak | 29.3.2022 10:39

Nevolil som ho, ale veril som vtedy aj ja. Nevedel som si predstaviť, že niekto môže byť taký .. taký... no... pacient.


Ináč, dovolím si citovať veršík od Ivana Olbrachta, ktorý mi utkvel v pamäti.

"Povahu si vyžeň hoci bičom...
Vráti sa a nezmení sa v ničom."


Maly Krokodil
Maly Krokodil | 29.3.2022 11:00

Nikdy mu nedoverovalo 25% ludi. Vela ludi co ho volilo, tak nevolilo za OLANO ale volilo proti Smeru.
Ludia volili stylom, ze daju hlas druhej najsilnejsej strane podla prieskumov, len aby nevyhral smer. Volili mensie zlo ako kazde volby


Rypák
Rypák | 29.3.2022 11:05

Igor si uvedomuje, že sa voľby pomaly, ale isto blížia, tak sa začína hrať na pekného v nádeji, že si tým zvýši voličskú podporu. On síce tvrdí, že prieskumy ho nezaujímajú, v skutočnosti je z nich nervózny. A viac je nervózny z toho, že šancu rozdávať karty po voľbách má viac Sulík, než on...


Michal
Michal | 29.3.2022 11:30

verím, že po voľbách sa mu ujde maximálne ministerstvo kultúry..


Alt
Alt | 29.3.2022 11:31

Ja dufam, ze sa uz z posledneho miesta na kandidatke neprekruzkuje ...


| 29.3.2022 12:34

Ja dúfam, že o ňom už nebudeme nikdy počuť ani o ňom čítať. Hlavne, že nebude o ničom rozhodovať.


Michal
Michal | 29.3.2022 12:59

tomu neverím, zotrvačnosťou sa ešte chvíľu povezie..


Kurt Kombajn
Kurt Kombajn | 29.3.2022 13:13

Maly krokodil: 👍


Rypák
Rypák | 29.3.2022 13:40

@Alt: Nečudoval by som sa, keby zmenil taktiku, dal všetkých verných vrátane seba "dopredu" a začal by sa správať ako "normálna strana" s príslušným komentárom, že teraz to Slovensko naozaj potrebuje...


Alt
Alt | 30.3.2022 14:55

No dlho mu to nevydrzalo:
"Zuzana Čaputová sa ohradila voči výrokom Igora Matoviča v Denníku N, ktoré sa týkajú jej stretnutí s americkou veľvyslankyňou na Slovensku. „Igor Matovič nemôže mať potvrdené tri stretnutia prezidentky s veľvyslankyňou USA, pretože žiadne takéto stretnutie sa počas vládnej krízy neuskutočnilo,“ povedal hovorca prezidentky Martin Strižinec."


Alt
Alt | 31.3.2022 08:21

Uz ho za to pochvalil aj Blaha ...


Rypák
Rypák | 31.3.2022 10:18

@Alt: Matovic Fica a Blahu potrebuje. A Fico potrebuje Matovica...


Alt
Alt | 31.3.2022 11:13

Ja som fakt zvedavy kto bude "za nich" kandidovat na prezidenta. Teda koho bude Fico, Matoviac a Kollar "podporovat". Mozno ze seba (ved nikoho lepsieho nevidia). Ze to nebude Caputova je "na beton". Bude to mat tazke, ked na nu pustia nie len SMER s blahovnometom, ale ze zacnu na nu riadne kydat aj Matovic s Kollarom ...


Rypák
Rypák | 31.3.2022 13:15

@Alt: Nie som smutný z Čaputovej, práve naopak - som rád, že je prezidentkou. Ale zamýšľam sa nad tým, aký by bol Mistrík. Možno aj lepší. A zamýšľam sa nad tým, prečo nakoniec ustúpil. Na základe jedného prieskumu? Lebo PS-Spolu tlačilo? Ale jednu vec som si vtedy uvedomil - že Slováci majú viac dobrých osobností, ktoré dokážu zastávať prezidentský úrad.
Teraz je trochu cítiť predvolebnú kampaň zo strany prezidentského paláca. Nenarážam na pripomienky k Lex Ukrajina (aj keď sa mi zdá, že ho zbytočne zdržovali), skôr na vyjadrenia pani prezidentky (mimochodom právničky) k ekonomickým otázkam. Konkrétne výrok "Neexistuje ekonomický dôvod neznížiť DPH na gastro, lebo štát tým nebude mať až taký výpadok" považujem za politikárčenie. Skôr súhlasím so Sulíkom, že by mal štát gastro vykompenzovať za obmedzenia iným spôsobom... lenže Sulík je čistý politik a prezidentka by nemala určovať, aké ekonomické nastavenie tu bude. To nech hovorí za PS Bihariová, alebo Šimečka - tam je to priam vhodné.


Alt
Alt | 31.3.2022 13:29

@Rypak neda sa nesuhlasit :-D
Mistrik mal aj vlastne prieskumy. Ja myslim, ze naozaj prakticky zvazil, ze Caputova ma vacsie sance ako on (kopec ludi je volilo lebo je zena a podobne) a vysledky mu myslim dali zapravdu. V idealnom svete by samozrejme kandidovali obaja. Napr. ak by boli volby australskym systemom atd. Osobne by som asi volil Mistrika ... kazdopadne je to zatial najlepsi prezident, akeho Slovensko malo (aj ked konkurencia teda velka nebola) a ak bude kandidovat, budem ju volit.


Rypák
Rypák | 31.3.2022 14:46

@Alt: ja som ju volil až v druhom kole. Úprimne: keby Šefčovič nevytŕčal Ficovi zo zadku, hodil by som to jemu. A keby sa Mistrík nevzdal, hodil by som mu to v prvom kole.

Keď bude mať Čaputová lepšieho protikandidáta, nemám problém mu to hodiť. Aj keď nebude v prieskumoch na prvách priečkach. Veď o tom je prvé kolo. Iba ak by nám hrozil súboj podobný súboju Vlado-Ivan v druhom kole, tak sa zatnem a podporím toho najsilnejšieho.

Matovičove útoky si nevšímam, a Ficove už vôbec nie. Matovič je úbožiak, ktorý sa zaštiťuje kresťanstvom, a pritom je vulgárny; ktorý bojuje proti korupcií, pričom bagatelizuje jej "nevinné" začiatky vo veciach typu amotrizácia vozidla, mini kšeftíky pre kamarátov a iné veci, pred voľbami sa snaží potopiť súputníkov v boji proti Ficovi z iných strán a potom sa čuduje, že idú s Ficom (Rado, Béla)... skrátka: treba nám tu niekoho ako Petr Fiala v ČR, ktorý sa dokáže skrávať slušne a aj s takým Zemanom dokáže nájsť spoločnú reč.


Alt
Alt | 31.3.2022 15:22

Ja sa praveze bojim, teda vlastne som o tom presvedceny, ze trio Matovic, Kollar, Fico budu unisono kydat na Caputovu a postavia si vlastnych kandidatov. A tym padom bude hrozit, ze pri silnom "demokratickom" protikandidatovi s Caputovou mozu postupit ich kandidati. Co je vlastne uz teraz cielom, lebo vedia, ze ak Caputova prejde do druheho kola, tak vyhra. Cize jedina ich sanca je aby sa do druheho kola nedostala.
Ja som ju volil v oboch kolach a Sefcovic (ktoreho by som ako kandidata Smeru nikdy nevolil) ma maximalne sklamal, ked sa zazrakom cez prezidentsku kampan stal oponentom vlastnej europskej agendy ... proste doslova by zaprel aj vlastnu mater ... no grc ...


Alt
Alt | 31.3.2022 15:23

A este som samozrejme zabudol na nackov, ti sa samozrejme ku kydaniu na Caputovu pridaju ...


Rypák
Rypák | 31.3.2022 17:30

@Alt: Náckovia nemajú koho postaviť, iba ak by sa spojili s Ficom a Pellem a postavili by nejakého Žilinku. Toho by podporila možno aj Sme rodina.
Matovič Čaputovú podporí, iba ak z toho bude mať prospech. Aj to iba v druhom kole podľa mňa. A ak ho nejak "sklame", tak nepodporí nikoho a bude do nej vŕtať.
Ak sa Čaputová bude snažiť "hrať" na všetky strany demokratického spektra (progresívneho, konzervatívneho, stredového a liberálneho) a bude sa snažiť orientovať sa na kampaň, ktorá všetkých spája, tak to s prstom v nose vyhrá. Ale ak podľahne napríklad nejakému nekriticky proeurópskemu Šimečkovskému progresívnemu blúzneniu, tak sa stane ľahkým terčom a bude strácať. Zatiaľ sa drží celkom dobre.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader